واحد اپلیکیشن و نرم افزار

- تولید اپلیکیشن موبایل
- کاربردهای مهم اپلیکیشن موبایل در زندگی
اپليكيشن موبايل و نقش آن در ارتباطات
جایگاه اپليكيشن های موبايل و رسانه هاي اجتماعي
اپليكيشن موبايل و کاربرد آن در تجارت

تولید اپلیکیشن موبایل

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل می تواند به عنوان یکی از مناسب ترین راه های معرفی کسب و کار شما باشد، اپلیکیشن های موبایل دسترسی راحت تر و سریعتری را برای مشتریان شما به وجود می آورند، خدمات قابل ارائه با اپلیکیشن های فروشگاهی، اپلیکیشن های خدماتی، اپلیکیشن های معرفی محصول و غیره می تواند طراحی گردد. امروزه کمتر کسی را می توان دید که گوشی همراهی که در دارد هوشمند نباشد. غالبا افرادی هستند که چندین گوشی هوشمند را برای کار های روزمره خود استفاده می کنند، در سال‏های اخیر تبلیت ها و تلفن‏های هوشمند به ابزاری مهم برای انجام‏دادن امور روزانه تبدیل شده‏اند و برای بیشتر مردم زندگی بدون این دستگاه ها حتی برای یک روز هم دشوار است. و می توان گفت بیشتر مردم اکثر کارهای روزانه و مهم خود را به کمک موبایل‏های هوشمندشان انجام می‏دهند؛ از انجام کارهای بانکی با استفاده از اپلیکیشن های این حوزه گرفته تا خرید و خواندن اخبار و اطلاعات روزانه. از این جهت عبارت اپلیکیشن یا به اصطلاح " اپ " نقش مهمی را دارد. منظور از اپلیکیشن، نرم افزارهایی می باشد که به صورت گرافیکی و کاربردی در اختیار کاربران قرار می گیرد و هر اپلیکیشن موبایل دارای کاربرد های خاصی می باشد.

کاربردهای مهم اپلیکیشن موبایل در زندگی

اپليكيشن موبايل و نقش آن در ارتباطات

جایگاه اپليكيشن های موبايل و رسانه هاي اجتماعي

اپليكيشن موبايل و کاربرد آن در تجارت

اپليكيشن موبايل و نقش آن در ارتباطات:

در زمينه ي ارتباطات اپ هاي زيادي توليد شده اند كه به راحتي به ما امكان ايجاد ارتباط تلفني و تصويري را در هر جاي دنيا مي دهند. این روزها در کوچه و خیابان، تقریبا هر شخص موبایل به دستی را که میبینید مشغول استفاده از اپلیکیشن های ارتباطی است؛ وایبر، لاین، واتزاپ، تانگو و … پرمخاطب ترینشان هستند، اپلیکیشن هایی که تقریبا در تمام موبایل های هوشمند وجود دارد.

جایگاه اپليكيشن های موبايل و رسانه هاي اجتماعي:

در سال هاي گذشته و با گسترش اپليكيشن هاي موبايل، اكنون تقريباً همه ي رسانه هاي اجتماعي اپ خود را دارند. ما باید این حقیقت را در نظر بگیریم که اکثریت مردمی که از رسانه های اجتماعی در دستگاه های موبایل استفاده می کنند برای دسترسی به این پلت فرم ها از نرم افزارهایی مخصوص به این کار استفاده می‎کنند.

اپليكيشن موبايل و کاربرد آن در تجارت:

انجام بسياري از كارهاي بانكي از طريق اپليكيشن هاي طراحی شده توسط بانك ها به راحتي ممكن شده است. همچنين تبلیغ با استفاده از اپلیکیشن های موبایل به عنوان قسمتي ازبازاريابي آنلاين، با استقبال زيادي مواجه شده است. بسياري از شركت ها به جاي روش هاي سنتي تبليغ به سمت معرفی و تبلیغ با استفاده از اپلیکیشن ها روی آورده اند.