واحد آموزشهای الکترونیکی

- تخته وب
- دپارتمان های تخصصی
- مجوز ها و عضویت ها
- همکاری با مجموعه تخته وب
- تیم های تخته وب

درباره تخته وب

با توجه به گسترش آموزش های آنلاین در تمامی حوزه های علوم و بهبود اثر بخشی آموزش های الکترونیکی در روند یادگیری و همچنین با در نظر گرفتن مواردی مانند : بهره وری بالا در آموزش ، کاهش استرس های ناشی از آموزش های حضوری ، داشتن تمرکز بالای یادگیرنده حین آموزش و قابلیت انتقال حجم بالای اطلاعات آموزشی در حداقل ترین زمان ممکن ، شرکت دانش بنیان مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات تحلیلگران را با سابقه 10 ساله در حوزه آموزش های الکترونیکی بر آن داشت که با استفاده از توان علمی و فنی مهندسان و متخصصین خود ، به راه اندازی سامانه آموزشی تخته وب اقدام نماید که رساله اصلی آن ، ارائه و تولید آموزش های الکترونیکی در بالاترین سطح تخصصی است. تخته وب در تلاش است که با همکاری تمامی مراکز علمی و تخصصی،محصولات آموزشی منعطف ، متناسب با نیاز های روز و بر اساس آخرین استاندارد های آموزش الکترونیکی،تولید و در اختیار مخاطبان قرار دهد. تخته وب با هدف آسان سازی روند یادگیری برای تمامی اقشار جامعه شروع به فعالیت نموده و باعث افتخار مجموعه خواهد بود که بتواند بخشی از دغدغه های آموزش های الکترونیکی کشور را برطرف سازد.

دپارتمان های تخصصی

در راستای بهبود اهداف آموزش های الکترونیکی و تخصصی سازی تمامی مطالب ارائه شده در محصولات تولیدی مجموعه تخته وب ،دوره ها و مطالب در هفت دپارتمان اصلی ارائه میگردند: که بر اساس نیاز های مراکز علمی و تخصصی و همچنین مخاطبان،محتوای علمی دوره پیشنهادی،با همکاری اساتید و کارشناسان دپارتمان مربوطه،ارزیابی و بازبینی علمی شده و در نهایت توسط تیم مجرب تولید محختوای آموزشی،روند استاندارد سازی و تولید صورت میپذیرد.

درباره تخته وب

مجموعه تخته وب با توجه به حوزه فعالیت خود که ارائه آموزش های الکترونیکی تخصصی ، با استفاده از متدولوژی های نوین آموزشی می‌‌باشد ، سعی خود را بر آن دارد که تمامی استاندارد های نهاد ها و انجمن های فعال کشور در حوزه آموزش های الکترونیکی را دریافت نمایید.در ادامه برخی از مجوز ها و انجمن هایی که تخته وب در آن عضو میباشد ، ارائه میگردد.
• عضو انجمن یادگیری الکترونیکی ایران
• عضو شورای انفورماتیک کشور
• عضو انجمن علمی پدافند غیر عامل ایران
• دارای پروانه نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
• دارای پروانه نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات(نما) از سازمان فناوری اطلاعات

همکاری با مجموعه تخته وب

مجموعه تخته وب ، در راستای ارائه دوره های آموزش الکترونیکی با کیفیت علمی بالا و همچنین در جهت ارائه گواهی های پایان دوره ، برا همکاری و مشارکت در تولید محتوا های الکترونیکی با تمامی مراکز از جمله دانشگاه ها ، موسسات آموزشی ، ارگان ها سازمان ها و همچنین اساتید و کارشناسان ودانشجویان ،آمادگی خود را اعلام می‌نماید. جهت کسب اطلاعات و ارتباط با واحد قرارداد های مجموعه تخته وب از طریق لینک و یا شماره های تلفن زیر اقدام نمایید.

تماس با تخته وب


جهت ارتباط با مجموعه تخته وب که آرمان اصلی آن ، آسان سازی روند یادگیری و افزایش اثر بخشی آموزش های الکترونیکی می‌باشد ، میتوانید از روش های زیر استفاده کنید:
وب سایت: www.takhteweb.ir
ایمیل: info@takhteweb.ir
شماره تماس:33371441 – 041
آدرس: تبریز ،خیابان فارابی(چایکنار)،روبروی شهرداری منطقه 1،برج مشاوران،طبقه 3
ورود به تخته وب ‌‌