بهترین قیمت میلگرد ck45 در سال 1402 بازار آیرون

فعالیت تخصصی این مجموعه در زمینه تولید و پخش انواع میلگرد ساده‌ی صنعتی آغاز شد. به دنبال آن این مجموعه با کسب تجارب ارزشمند اقدام به تکمیل سبد محصولات و خدمات خود در زمینه انواع فولاد نموده است. هدف آیین صنعت خدمت به صنایع و بنگاه‌های نوپای صنعتی و همچنین توسعه‌ی کسب‌و‌کارها جهت عبور از بازار سنتی به بازار مدرن است. در همین راستا این مجموعه در سال 1396 فعالیت خود را زمینه معرفی و فروش محصولات به صورت اینترنتی آغاز کرده است. میلگرد پروفیلی فولادی با سطح‌مقطع دایره‌ای است که کاربردهای گسترده‌ای در صنایع مختلف دارد. میلگردها از جهات مختلف مانند شکل ظاهری، استانداردها و ویژگی‌ها و… دسته‌بندی می‌شوند.

در ساخت تجهیزات الکترونیکی بدلیل مقاومت در برابر سایش و همچنین نیاز به محورها که مقاومت بالایی در برابر سایش ناشی از چرخش و اصطحکاک به وجود آمده ازاین چرخش وجود دارد از محصول میلگرد CK45 استفاده می گردد . با توجه به خواص مکانیکی و متالوژی خوب میلگرد CK45 ، قیمت نسبتاً مناسبی دارد بیشتر مورد توجه می باشد. برای اطلاع از قیمت ورق CK45 می‌توانید با استفاده از مسیرهای مشخص شده در وبسایت با کارشناسان این مجموعه گفت و گو کرده و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید. قیمت عناصر آلیاژی به کار رفته در این فولاد بر نرخ قیمت فولاد CK45 موثر است.

عنصر منگنز با میزان %۰٫۸-۰٫۵ دارای بیشترین مقدار است و عناصر فسفر و گوگرد با میزان %۰٫۰۳۵ کمترین آن است. فولاد CK45 یک نوع فولاد ساده با درصد کربن متوسط می باشد که به علت قیمت مناسب، برای تولید محور پمپ مورد استفاده قرار می گیرد. وی در پایان پیشنهاد داد که با ارائه راهکارهایی، ظرفیت‌های خالی تولید به کار گرفته شوند و عرضه افزایش یابد تا قیمت‌ها کاهش یابند. به گفته طیب نیا، تولید واقعی فولاد در کشور حدود ۳۰ میلیون تن است در صورتی که ظرفیت تولید ۴۶ میلیون تن است و استفاده از ظرفیت شفاف بورس کالا و بازار غیررسمی، کمک بزرگی به رشد عرضه و افت قیمت‌ها خواهد کرد.

میلگرد ck45

این نوع تسمه که سختی و طول عمر بالاتری از نمونه‌های مشابه دارد، هم به صورت معمول و هم از ذوب مجدد قراضه‌های فولاد CK45 ریخته‌گری می‌شود. سپس شمشه‌های فولادی آن که طول‌های مشخصی دارند، در دمای بالا و در کوره‌های مخصوصی گرم شده و پس از گداخته شدن، طی چند مرحله تحت فشار غلتک قرار می‌گیرند و در انتها تسمه‌هایی با ضخامت و عرض مشخص تولید می‌شود. همچنین عرضه‌ی این میلگردها، نیز به صورت خام انجام می‌گیرد تا قابلیت کار و چکش‌کاری روی آن‌ها فراهم باشد. عناصر این فولاد مثل کربن، سیلیسیوم، منگنز، فسفر، گوگرد، کروم، مولیبدن و نیکل است .

به دلیل کمبود عنصر کروم CK45 در برابر زنگ زدن و خوردگی مقاوم نیست. یکی از روش‌های پوشش دهی برای جلوگیری از زنگ زدن یا سایش می‌باشد که برای این نوع از فولاد نیز بکار می‌رود. از میلگرد CK45 به طور گسترده ای در زمینه‌های متالورژیکی، مکانیکی، سازه‌های الکتریکی و استفاده‌های نظامی و قطعات خودرو استفاده می شود. این فولاد در درمای ۷۰۰ – ۶۵۰ آنیل و در دمای ۸۵۰ – ۱۱۰۰ تحت عملیلت فورجینگ قرار گرفته و در شرایط آب دهی، برگشت دهی، یکنواخت سازی به کار می رود. سختی سطح ۵۷ تا ۶۲ HRC آن می تواند با سخت شدن ریخته گری به عمق حدود ۱ میلی متر برسد. همکاری های چشمگیری با شرکت های پیمانکاری نفت و گاز و کشورهای صنعتی داشته باشیم.

  • برای تولید میلگرد، شمش‌های فولادی را پس از چند مرحله نورد گرم در دماهای بالا، به شکل‌های دایره‌ای و میلگرد برش می‌دهند.
  • کارخانه‌های خارجی تولیدکننده میلگرد CK45 که محصولات آن‌ها به بازار ایران عرضه می‌شوند نیز در اوکراین، روسیه و آلمان قرار دارند.
  • شرکت فولاد شمس گل اذین انواع میلگرد های آلیاژی مثل ck45 ،st37 ،st52 ،m040 ,….
  • زمینه‌ دیگری که این نوع فولاد در آن کاربرد دارد، تولید ابزارهای خاک‌ورز می‌باشد.

فولاد 1191 که با نام فولاد CK45 نیز در بازار فروش فولاد آلیاژی معروف می باشد به عنوان فولاد عملیات حرارتی شناخته می ­شود که دارای 0.42 الی 0.5 درصد کربن می ­باشد. فولاد 1191 جوشکاری، ماشینکاری، استحکام و مقاومت در برابر ضربه نسبتا خوبی دارد و نیز سختی پذیری نسبتا خوبی دارد و می توان سختی سطحی آن را به حداقل 55 راکول رساند. کارخانه فولاد آلیاژی ایران، فولاد ck45 را  با نام اختصاصی  فولاد 9095 نام گذاری کرده است. محصولات فولادی در سه بخش کم کربن ، کربن متوسط و پر کربن دسته بندی می شوند . میلگرد های CK45 با برخورداری از 0/45 درصد کربن در دسته فولاد های کربن متوسط قرار می گیرند . میلگرد های CK45 با استفاده از روش ریخته گری پیوسته تولید می گردند و قابلیت انجام عملیات حرارتی و خواص مکانیکی مناسبی دارند .

که میزان چقرمگی آن‌ها بالاست و یا به استحکام بیشتری نیاز دارند. این آلیاژ در ساخت محور پمپ، شافت‌ها، غلتک‌های صنعتی و مته‌های حفاری نیز مصارف فراوانی دارد. ابزارهای دستی مانند انبردست و چکش، میخ، پیچ، چاقوی آهنی و دندانه‌دار، مته و… جهت خرید میلگردهای تولید شده از جنس فولاد ck45، با تلفن کارشناس فروش آرسینکو در تماس باشید تا ضمن مشاوره رایگان بر حسب نیازتان، کالای خود را با تضمین قیمت و کیفیت سفارش دهید.

عملیات خستگی نیز قبل از سردکاری جهت خارج کردن حرارت میلگرد در دمای ۵۵۰ تا ۶۶۰ درجه سانتی گراد انجام می‌پذیرد. سرعت حرارت، سرعت سرد کردن و دمای فولاد در میزان سختی و سایر ویژگی‌ها تاثیر مهمی دارد. این میلگرد با انجام عملیات‌هایی نظیر برش‌کاری و تراش‌کاری می‌تواند در صنایع مختلفی کاربرد داشته باشد. دمای فورجینگ میلگرد آلیاژی Ck45 بین 850 تا 1050 درجه سانتی گراد است و دمای تمپر (بازپخت) آن 550 تا 660 درجه سانتیگراد است. همچنین دمای آنیل فولاد Ck45 بین 650 – 700 درجه سانتی گراد می باشد. میلگرد Ck45 به وسیله آب در دمای 830 – 860 درجه ی سانتیگراد کوئنچ (به عملیات سرد کاری را کوئنچ میگویند) و به وسیله روغن در دمای 820 تا 850 درجه سانتیگراد سخت کاری می شود.

کارخانه‌های اسفراین و اصفهان نیز دیگر سازندگان داخلی آن به شمار می‌روند. بخش دیگری از نیاز داخلی، به وسیله‌ واردات از کشورهایی مانند روسیه، اوکراین و آلمان تامین می‌شود. با توجه به استحکام و سختی، این میلگرد در صنایع مختلف ساخت و ساز، استفاده‌های زیادی دارد.

میلگرد فولاد آلیاژی CK45 به دلیل کمبود میزان کروم دچار خوردگی و زنگ زدگی میشود. همانطور که در مقدمه ذکر کردیم فلز آهن هنگام قرارگیری در محیط مرطوب به راحتی با اکسیژن هوا واکنش داده و بر روی سطح خود اکسید آهن یا در اصطلاح رایج زنگ آهن تشکیل می‌دهد. اکسیژن هوا به تنهایی نمی‌تواند سبب زنگ زدگی آهن شود و به رطوبت نیز نیاز دارد به همین دلیل امکان اکسید شدن آهن در محیط‌های مرطوب بیشتر است. از دیگر عوامل موثر بر زنگ زدگی آهن که سرعت انجام واکنش اکسیداسیون را افزایش می‌دهد می‌توان به آب شور، مواد اسیدی و دی‌اکسید کربن اشاره کرد. برای جلوگیری از این اتفاق، می‌بایست ابزاری آهنی یا فولادی به خوبی توسط پوشش‌‌های مختلف به زنگ ‌زدگی مقاوم شوند. از همین رو آهن را با عناصر مختلف آلیاژی کرده و یا از پوشش‌های گالوانیزه و حفاظتی برای عایق کردن آن بهره می‌گیرند.

نکته ی قابل اهمیت این است که فولاد CK45 در ایران تولید می شود ولی بخش عمده ازاین فولاد به صورت وارداتی عرضه می شود. برای مشاهده قیمت روزانه میتوانید به صفحه محصول لوله مراجعه کنید. کارخانه های خارجی تولید کننده گرد CK45 نیز اوکراین، روس و آلمان می باشد. سپس عملیات تنش زدایی میلگارد 1045 در دمای 550 تا 660 درجه پذیرفته می شود. و قطعاتی مانند اکسل، شفت، گیره های صنعتی، جغجغه ها، انواع پیچ های نمدی و چرخ دنده ها را می سازد. مشخصات فنی هر محصول، از جمله نوع، سایز، قیمت، استاندارد در لیست زیر آورده شده است.

میلگرد ck45

در این مقاله از وبلاگ آهن اسپات قصد داریم راجع به این محصول فولادی پرطرفدار و نحوه محاسبه وزن آن به صورت اصولی و دقیق صحبت کنیم، زیرا همانگونه که می‌دانید وزن تولیدات فولادی بر قیمت آن‌ها اثر مستقیم دارد. پس اگر قصد خرید میلگرد ck45 را دارید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. فولاد ck45 از جمله فولاد های آلیاژی حرارتی با میزان کربن پایین می باشد و ازاین رو در تولیدات صنعتی نقش به سزایی دارد و در بازار ایران فراوانی بالایی را دارا است.

در واقع بسیاری از صنعت گران روی آن نام متریال فولادی قابل‌اعتماد گذاشته‌اند و از هر نظر ویژگی‌های مقاومتی خوبی دارد. با توجه به گسترش فعالیت بشر در محیط‌های مختلف، استفاده از محصولات آلیاژی مانند لوله‌ها بسیار به چشم می‌خورد. یکی از انواع لوله‌های پرکاربرد، لوله ck45 است که با استفاده از فولاد ck45 ساخته شده است. از ویژگی‌های این لوله می‌توان به مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و همچنین سختی بالا اشاره کرد. این لوله‌ها کاربردهای فراوانی دارند و به واسطه‌ی آن‌ها بسیاری از مواد موردنياز اطراف در اختیار ما قرار گرفته‌اند.

در واقع تنها تفاوت این روش و سندبلاست در مواد ساینده مورداستفاده است. در این روش به جای استفاده از شن و ماسه، از ساچمه‌های فلزی سیلیسی برای از بین بردن زنگ آهن استفاده می‌گردد. استفاده از ساچمه‌های فلزی در این روش باعث شده که لایه‌های ضخیم‌تری از اکسیدآهن برطرف گردد و در نتیجه نسبت به روش سندبلاست طیف کاربرد بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد. علاوه بر اینکه با این روش می‌توان اکسیدهای آهن بر روی قطعات را از بین میلگرد ck45 برد برای بهبود سختی و ایجاد سطوح هموار نیز می توان از آن استفاده کرد. سندبلاست را می‌توان برای قطعات کوچک استفاده کرد ولی این روش به دلیل فشار بالایی که به قطعه وارد می‌کند، تنها برای قطعات بزرگ قابل استفاده است. با سالها تجربه ارزشمند و گرانبها در عرصه تأمین و توزیع انواع ورق آلیاژی و انواع فولاد آلیاژی با گواهینامه ها و آنالیزهای معتبر با ضمیمه نمودن آن به محصولاتش آنرا به مشتریان خویش ارائه داده است.

در واقع هر یک از آهن آلات ساختمانی دارای ترکیبات مختلفی از فلزات هستند که با توجه به عناصر مختلف، دارای مقاومتی متفاوتی از یکدیگر هستند. دمای فورجینگ و تمپر بازپخت در میلگرد آن به ترتیب بین ۸۵۰ تا ۱۰۵۰ سانتی گراد و ۵۵۰ تا ۶۶۰ درجه سانتی گراد است. برای تولید میلگرد، شمش‌های فولادی را پس از چند مرحله نورد گرم در دماهای بالا، به شکل‌های دایره‌ای و میلگرد برش می‌دهند.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
پرسپولیس، یحیی گل محمدیhandcarpetجواد نکونام، استهلالabt90رتبه بندی معلمقیمت خودرو، بازار خودرویادداشت پژوهشی، خانواده، مؤسسه مطالعات راهبردیسرمایه خارجی، صنایع نیمه هادی، پژوهشکده استراتژیکفصلنامه پژوهشی راهبردهای فرهنگی و اجتماعی، پژوهشکده مطالعات راهبردی و اجتماعیدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مرکز مشاوره و سلامت، مشاوره دانشجویی