حقایقی جدید در پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش / شناسایی 4 مظنون و دستگیری 2 نفر


آفتاب نیوز :

سردار سعید منتظرالمهدی درباره وضعیت اخیر رسیدگی به پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش که شب گذشته در محل سکونتشان در محله کرج رخ داد، گفت.

وی ادامه داد: نتایج آخرین تحقیقات بازپرس حاکی از آن است که مدارک جدیدی در این پرونده به دست آمده از جمله اینکه 4 مظنون شناسایی و از این میان دو نفر از متهمان دستگیر و دو نفر دیگر در بازداشت به سر می برند. چند ساعت .. خواهند شد.

سخنگوی فراجا ادامه داد: تعیین اکیپ های ویژه و حضور رئیس پلیس آگاهی فراجا به همراه زبده ترین بازپرسان برای افشای قتل از همان ساعات اولیه وقوع حادثه گواه بر اهمیت افشای آن است. . این یک حادثه ناگوار است

بررسی صحنه قتل در منزل مهرژوی به پایان رسید

منظور المهدی با بیان اینکه تمامی اطلاعات و مدارک موجود در محل جنایت توسط بازپرسان ویژه برای افشای قتل جمع آوری شد، گفت: بررسی صحنه جنایت ساعاتی پیش به پایان رسید و کارآگاهان در حال بررسی ادله و شواهد هستند.

وی در خصوص بررسی دوربین های محل قتل نیز اظهار داشت: متاسفانه در ویلای مرحوم مهرجویی دوربینی وجود نداشت. دوربین های ورودی شهرک نیز کار نمی کردند و البته این خرابی مربوط به یکی دو روز گذشته نیست و دوربین ها چندان فعال نبودند. اما سایر دوربین های سطح شهر توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مورد بررسی قرار گرفت و اطلاعات موجود در آنها منتشر شد.

رد قاتلان بر اساس خون داریوش مهرژوی و همسرش

سخنگوی فرجا با اشاره به استفاده از سگ های کشنده خاص در این پرونده گفت: در مسیر فرار از دست متهم رد خون مقتولین کشف شد.

منترز المهدی با بیان اینکه بیش از 4 هزار خط تلفن رصد شد، گفت: عملیات پلیس با جدیت در حال انجام است و امیدواریم هر چه سریعتر قاتلان شناسایی شوند.

داریوش مهرجویی و همسرش وحیدا محمدی فر شب گذشته در آپارتمان خود در کرج توسط افراد ناشناس کشته شدند. مرحوم مهرجویی در سال 1318 متولد شد و آثار «گاو»، «آقای خلوف»، «پستچی»، «دیره مینو»، «هامون»، «خونم»، «لیلا»، «سارا»، «پری» را خلق کرد. ، «درخت»، «اجاره نشین ها»، «مهمان مادر»، «نارنجپوش»، «سنتوری»، «آسمان محبوب»، «ارواح» و «لمینور» از جمله کارگردانانی بودند که سبک سینمای ایران را دارند.

مرحوم مهرجویی برای آثارش ده ها جایزه ملی و بین المللی کسب کرد و بسیاری او را مروج «موج نو» در سینمای ایران می دانند.

وحیده محمدی فر نیز متولد 1347 بود و در زمینه فیلمنامه نویسی، بازیگری، طراحی لباس و … فعالیت داشت.

پس از کشته شدن این کارگردان مشهور کشورمان و همسرش، جمع کثیری از بازیگران و سینماگران کشورمان با ابراز تأسف و تأسف خواستار رسیدگی فوری به این پرونده شدند.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
پرسپولیس، یحیی گل محمدیhandcarpetجواد نکونام، استهلالabt90رتبه بندی معلمقیمت خودرو، بازار خودرویادداشت پژوهشی، خانواده، مؤسسه مطالعات راهبردیسرمایه خارجی، صنایع نیمه هادی، پژوهشکده استراتژیکفصلنامه پژوهشی راهبردهای فرهنگی و اجتماعی، پژوهشکده مطالعات راهبردی و اجتماعیدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مرکز مشاوره و سلامت، مشاوره دانشجویی