سورت در جریان اعدام داریوش مهرجویی اتفاق عجیبی افتاد


آفتاب نیوز :

در اتفاقی عجیب آخرین مصاحبه وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی امروز یکشنبه 2 مهر 1402 در روزنامه «اعتماد» منتشر شد.

محمد فر در این گفت و گو با بهاری شعبانکریان درباره حادثه چند شب گذشته و تهدید آپارتمانشان صحبت کرده است.

اعتماد نوشت: هفته گذشته، ۲۴ مهرماه، همسر داریوش مهرجویی در صفحه اینستاگرام خود گزارش داد که فردی ناشناس با تهدید چاقو به خانه آنها دستبرد زده است.

«یگان محمدی فر» درباره شب حادثه به «اعتماد» گفت: شب حادثه حوالی ساعت 8 در حالی که خانه کاملا خلوت بود ناگهان متوجه صدای سگمان در حیاط شدم. سریع در ورودی آشپزخانه را بستم. تا اینکه متوجه شدم شخصی چاقو را به شیشه مات پنجره نزدیک در ورودی ساختمان چسبانده است. وقتی از او خواستم خودش را معرفی کند، چیزی نگفت.

تلفن همراهم همراهم نبود اما سعی می کردم سریع باشم. با صدای بلند گفتم؛ الان با 110 تماس میگیرم. در جواب حرف من گفت زنگ بزن. ترسیدم تا اینکه گفتم دزد فرار کرد.

وقتی به من گفت زنگ بزن، فهمیدم؛ لهجه ایرانی ندارد. بعد از فرار دزد با حراست شهر تماس گرفتم. آنها هم سریع به حیاط خانه ما آمدند، حیاط و کوچه های اطراف را گشتند اما کسی را ندیدند. البته اخیراً وسایلی هم از خانه ما به سرقت رفته است از جمله یک سنتور مربوط به فیلم سنتور و اکنون وکیل همسرم پیگیر امور حقوقی است.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
پرسپولیس، یحیی گل محمدیhandcarpetجواد نکونام، استهلالabt90رتبه بندی معلمقیمت خودرو، بازار خودرویادداشت پژوهشی، خانواده، مؤسسه مطالعات راهبردیسرمایه خارجی، صنایع نیمه هادی، پژوهشکده استراتژیکفصلنامه پژوهشی راهبردهای فرهنگی و اجتماعی، پژوهشکده مطالعات راهبردی و اجتماعیدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مرکز مشاوره و سلامت، مشاوره دانشجویی