علت خودسوزی پیرمرد مازندرانی در مقابل ساختمان استانداری چه بود؟


آفتاب نیوز :

فردی که اقدام به خودسوزی کرده، مردی 60 ساله است که بررسی پرونده وی نشان می دهد وی خواستار ساخت مسکن رایگان از سوی دولت در روستای خود بر اساس طرح هادی بوده است.

روز گذشته (شنبه) یکی از شهروندان روستای تالارم محمودآباد در مقابل بخشداری مازندران دست به خودسوزی زد که البته با اقدام به موقع حاضران برای مهار آتش مواجه شد.

صبح دیروز این مرد 60 ساله در دیدار با استاندار مازندران به دلیل اعتراض یا ابراز نارضایتی از ساخت یک واحد مسکونی در روستای محل سکونتش به همراه پسرش خودسوزی کرد.

بلافاصله پس از این حادثه با تلاش یکی از محیط بانان منطقه از آتش سوزی شدید در محل جلوگیری و این فرد به بیمارستان سوانح سوختگی شهید زارع ساری منتقل شد.

فردی که اقدام به خودسوزی کرده، مردی 60 ساله است که بررسی پرونده وی نشان می دهد وی خواستار ساخت مسکن رایگان از سوی دولت در روستای خود بر اساس طرح هادی بوده است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران تصریح کرد: بر اساس پیگیری های انجام شده بخشی از زمین مسکونی وی با توجه به اجرای طرح دهیار مشمول طرح شد و پس از آن با موافقت از وی و روستاییان، زمین جایگزین به وی داده شد و با ساختمان مسکونی نیز با اعطای سه شی به ارزش 2 میلیارد ریال و 4 درصد برای ساخت مسکن موافقت شد.

مرتضی نوربخش گفت: با وجود اینکه حدود 70 تا 80 متر از زمین وی در طرح هادی قرار گرفته بود و وی بخشی از واحد مسکونی خود را تخریب کرد، اما این فرد مدعی شد که دولت باید سه ساختمان مسکونی (به مسافت 240 متر) را به صورت رایگان و تمام ساخت و ساز بسازد. مواد به صورت رایگان ارائه می شود.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
پرسپولیس، یحیی گل محمدیhandcarpetجواد نکونام، استهلالabt90رتبه بندی معلمقیمت خودرو، بازار خودرویادداشت پژوهشی، خانواده، مؤسسه مطالعات راهبردیسرمایه خارجی، صنایع نیمه هادی، پژوهشکده استراتژیکفصلنامه پژوهشی راهبردهای فرهنگی و اجتماعی، پژوهشکده مطالعات راهبردی و اجتماعیدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مرکز مشاوره و سلامت، مشاوره دانشجویی