اختلاف نظر


آفتاب نیوز :

محمد جوادی آذری جهرمی وزیر اسبق ارتباطات در پاسخ به اظهارات مهمان صداوسیما مبنی بر اینکه چرا ابطحی و آذری جهرمی را به تلویزیون دعوت می کنید؟ این کشور متعلق به حزب الله است، وی نوشت: مردم اجازه نخواهند داد کشور پاک شود.

وی در این باره نوشت: «کشور» فقط متعلق به «حزب الله» نیست؛ مردم عزیز از مذاهب و مذاهب دیگر در این کشور زندگی می کنند، غیر از این یک گروه مسلمان، آنها به آنچه برخی می گویند حزب الله اعتقادی ندارند. ایران متعلق به همه این عزیزان است. هر چند عده ای چند روزی سیاست را پاکسازی کردند، اما مسلماً ملت اجازه نخواهند داد کشور را پاکسازی کنند.

گفتنی است این فعال فضای مجازی با انتقاد از شبکه افق در تلویزیون گفت: چرا ابطحی و آذری جهرمی را به تلویزیون دعوت می کنید؟ این کشور متعلق به حزب الله است.

وکیل: کشور را نمی توان مصادره کرد

کامبیس نوروزی، یک وکیل هم وی در شبکه تلگرامی خود نوشت: خانمی را آوردند و با تمام گرمی از کانال «افوک» انتقاد می کند که چرا یکی دو نفر غیر اصولگرا را برای مصاحبه آورده اند. با سروصدای بیشتر ادامه می دهد که این کشور متعلق به حزب الله است، شاید می داند ملت یعنی چه، اما مثل بسیاری از همفکرانش به این مفهوم اعتقادی ندارد و چیزی به نام ملت را قبول ندارد. با این شعارها می خواهند همه چیز را به دست بگیرند و نام خود را بر سند شش دانگ قدرت بزنند، کشور مال ملت است. و غیره مالکان مساوی کشور هستند.مملکت متعلق به هیچکس نیست.گروهی نیست.مال ملت است.خیلی وقت است که عده ای خود را صاحب کشور یا بهتر می دانند. صاحبان ارزش‌های محترم به مفاهیم دینی رجوع می‌کنند و خودشان این بهانه‌های دروغین و بی‌اساس را می‌پذیرند تا مردم را از قدرت بیرون کنند و بر آنها حکومت کنند، کشور و استقلال متعلق به همه ملت است. مجلس و دولت به گروه های خاصی می رسد اما کشور را نمی توان زمین و جنگل و خانه و کارخانه را مصادره کرد اما کشور را نمی توان.

واکنش منفی

سید محمدعلی ابطحی نیز نوشت: آنها را نمی شناسم اما کشور را مال خودشان می دانند و بس. حضورش در تلویزیون هم خوب است. مردم باید با این افکار آشنا باشند. ولی خدای نکرده مسئولان کشور باور نکنند. بدانند ایران مال ایرانیان است!

واکنش زیدآباد متفاوت است

احمد زیدآبادی، فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت: همان زن در برنامه زنده صدا و سیمو حقیقت را گفت: مملکت مال حزب الله است! من به نوبه خود از این خانم برای گفتن حقیقت تشکر می کنم. کسانی که این حرف را می زنند ناراحتند که ما سیاه نمایی می کنیم و دروغ می گوییم!

تقصیر کیه؟

مهدی کشتدور رئیس خبرگزاری قضایی نیز در این زمینه نوشت: تقصیر زن نیست، فردی که با علم به سابقه نامبرده او را زنده روی آنتن می برد باید پاسخگو باشد. آنتن زنده شوخی نیست.

سعید آجورلو روزنامه نگار نیز نوشت: نمونه دقیق ادبیات که چیزی جز طرد و تخریب ندارد. انتظار ساختن از این نوع تفکر ضروری نیست. او در حال ایجاد فضایی برای حفظ زندگی سیاسی خود است. ویژگی این نوع ادبیات هر چه باشد، انقلابی نیست.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
پرسپولیس، یحیی گل محمدیhandcarpetجواد نکونام، استهلالabt90رتبه بندی معلمقیمت خودرو، بازار خودرویادداشت پژوهشی، خانواده، مؤسسه مطالعات راهبردیسرمایه خارجی، صنایع نیمه هادی، پژوهشکده استراتژیکفصلنامه پژوهشی راهبردهای فرهنگی و اجتماعی، پژوهشکده مطالعات راهبردی و اجتماعیدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مرکز مشاوره و سلامت، مشاوره دانشجویی