فاطمه حمامی درباره جزئیات دیدارش با رونالد/ستاره فوتبال چه گفت؟


آفتاب نیوز :

رونالدو که به همراه تیم فوتبال «النصر» عربستان سعودی به ایران سفر کرده است، در اقدامی مهم با کودک هنرمندی که از معلولیت رنج می برد دیدار کرد.

فاطمه حمامی در گفتگویی جزییات این دیدار را تشریح کرد.

بخش هایی از این گفتگو را بخوانید:

* خیلی خوشحال شدم، خیلی؛ من سال ها منتظر این رویا بودم و لحظه شماری می کردم. امید داشتم

* وقتی خدا بخواهد همه چیز ممکن است. من خدا را دارم، خدا بزرگ است، خدا همیشه در تمام لحظات زندگی در کنارم بوده است.

* با پدر، مادر و برادرم از کاشان به تهران نقل مکان کردیم. در طول راه به این فکر می کردم که چگونه باید خدا را شکر کنم یا واقعاً رونالدو را ببینم؟

*رونالدو من را می شناخت، آشنایی من با رونالدو به سال ها قبل برمی گردد تا اینکه تصویری از رونالدو کشیدم و عکس این تصویر به باشگاه رئال مادرید رسید. آنها به رونالدو اطلاع دادند و پیراهن شماره هفت تیم را برایم هدیه فرستادند.

* (در پاسخ به این سوال که با دیدن رونالدو چه احساسی داشت): توصیفش غیرممکن است، وقتی بزرگترین آرزوی زندگی ام محقق شد، حس فوق العاده ای داشتم. احساساتی که باعث شد دوباره بگم خدایا خیلی دوستت دارم دوستت دارم.

*رونالدو من را دید و اشک در چشمانش جمع شد، بغض کرد و مرا در آغوش گرفت و بابت عکس هایی که از او گرفتم تشکر کرد.

*حتما یک روز مسی را می بینم، درست مثل رونالدو، آن روز خیلی دیر نیست. وقتی خدا هست همه چیز ممکن است. من خدا را دارم

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
پرسپولیس، یحیی گل محمدیhandcarpetجواد نکونام، استهلالabt90رتبه بندی معلمقیمت خودرو، بازار خودرویادداشت پژوهشی، خانواده، مؤسسه مطالعات راهبردیسرمایه خارجی، صنایع نیمه هادی، پژوهشکده استراتژیکفصلنامه پژوهشی راهبردهای فرهنگی و اجتماعی، پژوهشکده مطالعات راهبردی و اجتماعیدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مرکز مشاوره و سلامت، مشاوره دانشجویی